Eski çağlarda dünyaya gelecek olsaydınız, bilinen eski medeniyetlerden hangisinde yaşamak isterdiniz?

Eski çağlarda dünyaya gelecek olsaydınız, eski medeniyetlerden hangisinde yaşamak isterdiniz?

Maya
4
15%
İnka
1
4%
Aztek
1
4%
Grek
2
7%
Mısır
4
15%
Roma
6
22%
Çin
2
7%
Hint
1
4%
Diğer
5
19%
Ben içinde bulunduğum tarihten memnunum
1
4%

Toplam oy: 27

Kullanıcı avatarı
anarchos
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Eski çağlarda dünyaya gelecek olsaydınız, bilinen eski medeniyetlerden hangisinde yaşamak isterdiniz?

Mesaj gönderen anarchos »

dikkatmühendis yazdı:aztek. bu kadar altını nerden bulmuşlar araştırmak isterdim.
madenlerden çıkarmışlardır bence :ssh:
impossible is nothing. impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it. impossible is not a fact. it's an opinion. impossible is not a decleration. it's a dare. imposibble is potential. impossible is temporary.

epikurossi
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen epikurossi »

kesin bir roma imparatoru olurdum
Resim

00seven
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen 00seven »

roma döneminde gladyatör olmak isterdim

Kullanıcı avatarı
endoplazmikdedikulum
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen endoplazmikdedikulum »

hiç bilinmeyen keşfedilmemiş kültürleri tanımak isterdim

Kullanıcı avatarı
genjo
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen genjo »

genjo yazdı:tabii ki mısır
değiştiriyorum: orta asya