"Bu Alıntı Hangi Kitaptan" Oyunu

Kullanıcı avatarı
sselvii
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen sselvii »

sıra re-atum da

Kullanıcı avatarı
fikretin_ince_gülü
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen fikretin_ince_gülü »

"Aşk politiktir. Çünkü bir insanı bekleyen bir insan, bu dünyadan umudunu kesmemiştir. Bir insanı beklemek, sosyalizmden hatta anarşizmden bile ütopiktir. İki âşığın buluşması, tüm ütopyaların ümididir."

Kullanıcı avatarı
lochness
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen lochness »

Ölüyordum Geçerken Uğradım

O kısa sabah uykusunda, çok uzun bir rüya gördü. Rüyasında, büyük bir çayırda bekliyordu. Yoksa, bir tarla mıydı? Belki de bir meydandı; çünkü büyük bir saatin altında duruyordu. Hayır meydan değildi, çayırdı; çünkü, her yandan papatyalar açmıştı. Papatyaları çok iyi hatırlıyordu. Elinde bir karanfil demeti, birini bekliyordu.

Kullanıcı avatarı
sondan 2. trakyali
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen sondan 2. trakyali »

fikretin_ince_gülü yazdı:"Aşk politiktir. Çünkü bir insanı bekleyen bir insan, bu dünyadan umudunu kesmemiştir. Bir insanı beklemek, sosyalizmden hatta anarşizmden bile ütopiktir. İki âşığın buluşması, tüm ütopyaların ümididir."
tahmin ediyorum: niçe :razz:

epikurossi
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen epikurossi »

sondan 2. trakyali yazdı:
fikretin_ince_gülü yazdı:"Aşk politiktir. Çünkü bir insanı bekleyen bir insan, bu dünyadan umudunu kesmemiştir. Bir insanı beklemek, sosyalizmden hatta anarşizmden bile ütopiktir. İki âşığın buluşması, tüm ütopyaların ümididir."
tahmin ediyorum: niçe :razz:
:D :D :D
Resim

Kullanıcı avatarı
fikretin_ince_gülü
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen fikretin_ince_gülü »

hangisi soru*

Kullanıcı avatarı
lochness
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Re: "Bu Alıntı Hangi Kitaptan" Oyunu

Bir odadayız Milena. Birbirine bakan iki kapının ardındayız ama ayrı ayrı. Biri açacak olsa diğeri hemen ürküp kapıyor kapıyı…
Halbuki bu iki kişi ürkeklik olarak bu kadar benzemeseler, biri diğerine hiç aldırış etmese açsa kapıyı çıksa dışarı odayı düzenlese. Ama hayır o da en az diğeri kadar ürküyor ve saklanıyor kapısının ardına ve o güzelim oda bomboş kalıyor ortada.

Kullanıcı avatarı
genjo
Uzaklaştırıldı!

Mesaj gönderen genjo »

lochness yazdı:Bir odadayız Milena. Birbirine bakan iki kapının ardındayız ama ayrı ayrı. Biri açacak olsa diğeri hemen ürküp kapıyor kapıyı…
Halbuki bu iki kişi ürkeklik olarak bu kadar benzemeseler, biri diğerine hiç aldırış etmese açsa kapıyı çıksa dışarı odayı düzenlese. Ama hayır o da en az diğeri kadar ürküyor ve saklanıyor kapısının ardına ve o güzelim oda bomboş kalıyor ortada.
milena'ya mektuplar
ölüyordum geçerken uğradım
lochness yazdı:Ölüyordum Geçerken Uğradım

O kısa sabah uykusunda, çok uzun bir rüya gördü. Rüyasında, büyük bir çayırda bekliyordu. Yoksa, bir tarla mıydı? Belki de bir meydandı; çünkü büyük bir saatin altında duruyordu. Hayır meydan değildi, çayırdı; çünkü, her yandan papatyalar açmıştı. Papatyaları çok iyi hatırlıyordu. Elinde bir karanfil demeti, birini bekliyordu.
tutunamayanlar
:shade: :shade: :shade:

Kullanıcı avatarı
sonerium
Site Yetkilisi
İletişim:

Mesaj gönderen sonerium »

fikretin_ince_gülü yazdı:hangisi soru*
Hepsi soruymuş ama sanırım hepsi de yanıtlanmış. ++1
"Kimi zaman başarılı kimi zaman başarısız olan kısmen kahraman"

Twitter'da Arkeo-TR | Facebook'ta Arkeo-TR | Instagram'da Arkeo-TR

Resim

Kullanıcı avatarı
lochness
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Re: "Bu Alıntı Hangi Kitaptan" Oyunu

"Merhamet yok! Ya sevgi yüzünden mahvolacağız ya da sevgi için verdiğimiz mücadelenin altında ezileceğiz. Hiç fark etmez: Mahvolmaya mahkûmuz... "

Kilitli