Arkeo-Tr Banner

Forum kuralları
Bu bölümde yayınlanan çalışmalar üyelerin kişisel çalışmaları olduğundan üyenin kendisinden ya da Arkeo-TR'den izin alınmadan herhangi bir basılı veya sanal ortamda kullanılamaz.
Kullanıcı avatarı
ZEUS
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Arkeo-Tr Banner

Mesaj gönderen ZEUS »

Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Re: Arkeo-Tr Banner

Mesaj gönderen vinifera »

Gökhanım her biri birbirinden güzel ellerine güzel, özellikle kybeleli olana bayıldım renklerde harika olmuş ++1 . Ancak Anadolu Arkeolojisi yerine Arkeoloji Türkiye yazan bir örnek olabilir mi. Bence her iki bannerı da kullanabiliriz Özellikle Poseidonlu olan reklam için iyi olur :D Birde Anadolu Arkeolojisi yazısı ters okunuyor ya yani başağı duruyor onun yerine yazacağın Arkeoloji Türkiye yazısını düz okusak :)

Kullanıcı avatarı
sonerium
Site Yetkilisi
İletişim:

Mesaj gönderen sonerium »

Bayıldım, çok neşeli olmuşlar. Biraz makyaj atabiliriz yine de.
Ama biz "Genç Arkeoloji" sloganını kullanmıyor muyduk? Biz yaşlandık mı yoksa :)
"Kimi zaman başarılı kimi zaman başarısız olan kısmen kahraman"

Twitter'da Arkeo-TR | Facebook'ta Arkeo-TR | Instagram'da Arkeo-TR

Resim

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

sonerium yazdı:Bayıldım, çok neşeli olmuşlar. Biraz makyaj atabiliriz yine de.
Ama biz "Genç Arkeoloji" sloganını kullanmıyor muyduk? Biz yaşlandık mı yoksa :)
genç arkeoloji sloganını kullanmayalım diyorum, Arkeoloji Türkiye daha genel ve açıkçası kulağa daha hoş geliyor. Bir de Arkeo-TR adıtyla da uyumlu biz sadece anadolu arkeolojisi ile değil düya arkedolojisi ile de ilgileniyoruz o nedenle anadolu arkeolojisi yerine arkeoloji türkiye dünyaya buradan bakış gibi. bilemiyorum ben böyle düşünüyorum hem genç arkeoloji çok acele buunmuş bir slogandı

yalnız bannerlar tam aradığım Arkeo-TR ruhunda gökhaaann tekrar teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
amargi
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen amargi »

Bence genç Arkeoloji olarak kalmalı... kulağa daha hoş geliyor. Sadece Türkiyedeki arkeoloji ile ilğilenmediğimize göre Arkeoloji Türkiye demek pek hoş gelmiyor kulağa ama son karar sizin tabi .... Bu arada bannerlerın hepsi çok güzel, lakin Poseidonlu olanlar içinde bordo renkli harika görünüyor.... :++: :++: :++:
Doğmamış olana ne mutlu

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

amargi yazdı:Bence genç Arkeoloji olarak kalmalı... kulağa daha hoş geliyor. Sadece Türkiyedeki arkeoloji ile ilğilenmediğimize göre Arkeoloji Türkiye demek pek hoş gelmiyor kulağa ama son karar sizin tabi .... Bu arada bannerlerın hepsi çok güzel, lakin Poseidonlu olanlar içinde bordo renkli harika görünüyor.... :++: :++: :++:
Ama "Arkeo-TR" zaten.. Arkeololji Türkiye sloganını zaten kullanıyoroz ayrıca sitenin adı bu sadece genç arkreolojiyi kullanmayalım diyorum ki gen arkeoloji sloganını aslelacele bulan kişi olarak çocuk kulübü adı gibi durduğunu ve amatör bişeyi çağrıştırdığını düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
amargi
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen amargi »

vinifera yazdı:
amargi yazdı:Bence genç Arkeoloji olarak kalmalı... kulağa daha hoş geliyor. Sadece Türkiyedeki arkeoloji ile ilğilenmediğimize göre Arkeoloji Türkiye demek pek hoş gelmiyor kulağa ama son karar sizin tabi .... Bu arada bannerlerın hepsi çok güzel, lakin Poseidonlu olanlar içinde bordo renkli harika görünüyor.... :++: :++: :++:
Ama "Arkeo-TR" zaten.. Arkeololji Türkiye sloganını zaten kullanıyoroz ayrıca sitenin adı bu sadece genç arkreolojiyi kullanmayalım diyorum ki gen arkeoloji sloganını aslelacele bulan kişi olarak çocuk kulübü adı gibi durduğunu ve amatör bişeyi çağrıştırdığını düşünüyorum
Tamam işte "Arkeo-TR" olarak kullanıyoruz bunu tekrarlamayalım o zaman.... Bana çocuk kulübünü çağrıştırmamıştı ama siz bilirsiniz dediğim gibi... Sadece Arkeo-tr olarak kalsa olmaz mı peki... :?
Doğmamış olana ne mutlu

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

olur slogan şart değil ama soner wikipedia'nın "özgür ansiklöpedi" sloganı gibi bi slogan istemişti. genç arkeoloji ordan kaldı. ama farklı bişey de olabilir tabi. sende düşün bişey mesela. çoğunluğun hoşuna gidiyosa genç arkeoloji kalabilir, yaşlanmadık soner bey genciz, güzeliz hala :razz:

Kullanıcı avatarı
amargi
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen amargi »

Tamam anlaştık... ben düşüneyim ama bulamazsak genç arkeoloji kalsın olur mu? :)

Bu arada tabiki genciz kim yaşlanmış hıııhh... genç bakışlarımız var bizim bir kerem :p :p :p
Doğmamış olana ne mutlu

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

amargi yazdı:Tamam anlaştık... ben düşüneyim ama bulamazsak genç arkeoloji kalsın olur mu? :)

Bu arada tabiki genciz kim yaşlanmış hıııhh... genç bakışlarımız var bizim bir kerem :p :p :p
olur tabi :)