Mutlu Yıllar Midye-Biram

Özel ve önemli günleri kutladığımız forumlarımız
vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mutlu Yıllar Midye-Biram

Mesaj gönderen vinifera »

Buketimin doğum günüdür bugün... Aydın'da tanıştık kendisiyle, öğrenciliğimin en tatlı şeylerinden, yurt arkadaşım, günlüğümü okumak isteyen, bir ikizim olduğu yalanına inanan, birayı seven, biranın midyeyle iyi gittiğini söyleyip midye yememe sebep olan, 2007'de hayatımı kurtaran insan, iyi dostum, kardeşim olur...
Dünyada en sevdiğim insanlardan biridir.

Kullanıcı avatarı
egeria
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Re: Mutlu Yıllar Midye-Biram

Mesaj gönderen egeria »

Cennetim nasıl da güzel yakısıyor sana bu isim daha ilk karsılasmamızda biz hep birlikte olacaz demiştim herkesin bir yeteneği mevcut bu yaşamda;) ayrıca ikizin konusu derin bir konuydu derin konuları severim o nedenle inanmış olabilir miyim ;) Seni çok seviyorum ne zaman nerde istesen yanındayım özelsin...

Kullanıcı avatarı
Polymnia
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen Polymnia »

Hımmm, o sadece senin değil benim de Buketim bi kere.Daha doğrusu sarı papatyam..Hatta Nükhet'im :) Bir defasında onu yurttan almaya gitmiştim kapıdaki görevli bir türlü anlamadı dediğimi, Nükhet Duru'ya kadar gitmişti...O gün bugündür espridir aramızda:) Ben de ondan İlişkilerde sorunları konuşarak halletmenin ne kadar önemli olduğunu öğrendim, burdan bir kez daha teşekkür ediyorum sevgili dostuma...Buket ve Aydın diyince benim de aklıma öğle aralarındaki tavuk dönerler geliyor.Ve dönerleri yerken yaptığımız içten sohbetler..En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.MUtLU YILLar BUKet..
Ölçülü güzelliğin aşığıyız.

Thukydides

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Polymnia yazdı:Hımmm, o sadece senin değil benim de Buketim bi kere.Daha doğrusu sarı papatyam..Hatta Nükhet'im :) Bir defasında onu yurttan almaya gitmiştim kapıdaki görevli bir türlü anlamadı dediğimi, Nükhet Duru'ya kadar gitmişti...O gün bugündür espridir aramızda:) Ben de ondan İlişkilerde sorunları konuşarak halletmenin ne kadar önemli olduğunu öğrendim, burdan bir kez daha teşekkür ediyorum sevgili dostuma...Buket ve Aydın diyince benim de aklıma öğle aralarındaki tavuk dönerler geliyor.Ve dönerleri yerken yaptığımız içten sohbetler..En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.MUtLU YILLar BUKet..

Ya şu tavuk döner benim de aklıma geldi... o Sevgi Yolu'ndaki Banvit... öyle acaip de bi yerdi ama seviyodu Buket... zaten Buket ve Aydın deyince gözümde canlanan bir kaç manzaradan biridir. 1. Buket banvitte 2. Köşk kafedeyiz 3. Efese gezmeye gitmiştik hep beraber o zaman pembe spor ayakkabıları vardı.. öyle tren garında bekleyişimiz geliyo aklıma 4. Yurtta...5. Gramofonda....Birde 1. sınıfta Prehistorya dersini alttan aldığı için o sınavda güya ben ona kopya vericem diye yanıma oturup sonra ilk slaytı görür görmez " Göbeklitepe" deyip.. 77 almama sebep olan üst sınıfım... :p

Kullanıcı avatarı
egeria
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen egeria »

Canımsın Gökçen ne anılar tekrar hissettim yeni yaşıma adım attığım şu saatler vesilesiyle, ne tavuk döner muhabbetiydi o ama her öğlen de tavuk yenmez ki neyse ki şimdiler de balık da ona rakip ;) ama aydın da seninle yediğimiz tavuğun tadını hiç biri tutmaz tutmayacak bunu iyi biliyorum:) bana her nükhet dedğinde o gün gececek hafızadan bu belli :) şimdi yeniden yüz yüze karşılaşıp yeni anılar oluşturmak dileğiyle...
Not : Seni Seviyorum :)

Cennetim ben hiç kopya çekmeyi beceremedim ama kopya iletmeyi hep başardım :) bu arada valla nasıl ne kadar sevildiğimi , hatırlandığımı görüyorum doğru sevmişim ;) Efes e gidelim yine...

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

egeria yazdı:Canımsın Gökçen ne anılar tekrar hissettim yeni yaşıma adım attığım şu saatler vesilesiyle, ne tavuk döner muhabbetiydi o ama her öğlen de tavuk yenmez ki neyse ki şimdiler de balık da ona rakip ;) ama aydın da seninle yediğimiz tavuğun tadını hiç biri tutmaz tutmayacak bunu iyi biliyorum:) bana her nükhet dedğinde o gün gececek hafızadan bu belli :) şimdi yeniden yüz yüze karşılaşıp yeni anılar oluşturmak dileğiyle...
Not : Seni Seviyorum :)

Cennetim ben hiç kopya çekmeyi beceremedim ama kopya iletmeyi hep başardım :) bu arada valla nasıl ne kadar sevildiğimi , hatırlandığımı görüyorum doğru sevmişim ;) Efes e gidelim yine...
Gidelim valla, Efes'ten Şirince'ye geçmiştik... gene geçelim. Bir de bunu yazarken tren garında beklerken Soner'in o garda bekleyenlerin arasında olmadığı aklıma geldi... bana bozuktu niye hatırlamıyorum :? Neyse biz Gökhan ve Soner'le de gitmiştilk Şirince'ye.. offf özledim mi ne... sabaha kadar yazcam gibi geliyor :)

Kullanıcı avatarı
egeria
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen egeria »

Şirince de geçti aklımdan ama sayfayı kaybetmeden ileteyim dedim hemen :):) efes e gideriz de uğramaz mıyız hiç bu muhabbet bitmeyecek gibi geliyor bana da aynı şekilde devam devam diyesim geliyor benim de:P

Kullanıcı avatarı
Polymnia
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen Polymnia »

Ya, Buket beni de nümizmatikten geçirmişti. nerdeyse okul uzayacaktı ve sınava hiç çalışmamıştım Buket tüm soruların cevabını vermişti ve 80 alıp geçmiştim ilginçtir kendisi de 60 almıştııı:)
Ölçülü güzelliğin aşığıyız.

Thukydides

Kullanıcı avatarı
amargi
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen amargi »

Mutlu yıllar Buket... yeni yaşın mutluluklar getirsin ve bu güzel dostlukların daimi olsun... nice yıllara... :) :) :)

Not: Bu arada Cennet halaaa her öğlen tavuk döner yiyor.. Adres değişti sadece.... :D
Doğmamış olana ne mutlu

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

amargi yazdı:Mutlu yıllar Buket... yeni yaşın mutluluklar getirsin ve bu güzel dostlukların daimi olsun... nice yıllara... :) :) :)

Not: Bu arada Cennet halaaa her öğlen tavuk döner yiyor.. Adres değişti sadece.... :D
Yemiyorum bir haftadır falan... :sleep: